Oficiální informační portál EnergySol

Ekologické zdroje energie
Profesionální servis od návrhu po realizaci
Podpora dotací

Eshop

Nová zelená úsporám

Podlahové topení

Mezi naše služby také patří kompletní vyhotovení podlahového topení včetně zalití anhydritovým samonivelačním potěrem.

Stojíte před otázkou jaký způsob vytápění ve vašem domě zvolit? Dali byste raději přednost čistému a efektivnímu způsobu vytápění nebo tradičnímu způsobu jako jsou radiátory a pod.?

Podlahové vytápění nabízí efektivní a vysoce účinné topné médium, které je neviditelné a nemá žádné speciální nároky na jeho výstavbu. Funguje tak, že v podstatě promění celou podlahovou plochu v jeden radiátor ve formě teplovodního potrubí skrytého uvnitř konstrukce podlahy.

Podlahové topné systémy distribuují teplo více rovnoměrně.

Když porovnáme rychlost vytopení místnosti mezi radiátorem a podlahovým topením, tak vytopení místnosti klasickými radiátory může trvat např. 20 min., zatímco vytopení podlahovým topením na požadovanou teplotu může trvat jednu nebo dvě hodiny. Co se týká vypnutí obou způsobů vytápění, tak radiátory se naopak ochladí rychleji.

Výsledným efektem podlahového vytápění vyšší komfort a pohodlí.

Anhydritová podlaha

Mezi naše služby patří kompletní skladby podlahy, izolace podlah, podlahové topní a zalití samonivelační stěrkou anhydritem.

(anhydritový potěr) je nejžádanější hrubou podlahou. V dnešní době se používá čím dál tím častěji. Důvodem jsou lepší vlastnosti oproti ostatním materiálům. "Anhydrit" totiž lépe přenáší teplo,  a proto je ideální pro použití s podlahovým topením. Podlaha se nanáší v tekutém stavu, proto nevytváří žádné dutiny v okolí topných trubek, a tím zvyšuje účinnost podlahového topení. Další výhodou je nízká tepelná roztažnost, díky které odpadá nutnost dilatovat jednotlivé místnosti nebo topné okruhy. Anhydritová podlaha představuje technicky vyspělou generaci podlahové hmoty pro vnitřní použití.

Anhydritová podlaha

Kontaktní formulář

(vyžadováno)
zpracováním osobních údajů (vyžadováno)

IP solární a topné systémy spol. s r.o.
Olomouc, Holická 1173/49a, PSČ: 779 00 | tel.: (+420) 777 783 673

Společnost je vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C44276

design © dabraka.com

Copyright © 2024 EnergySol