Oficiální informační portál EnergySol

Ekologické zdroje energie
Profesionální servis od návrhu po realizaci
Podpora dotací

Eshop

Nová zelená úsporám

Fotovoltaická elektrárna na klíč s dotací až 225 000 Kč

Solax power

Fotovoltaická elektrárna je sofistikovaná technologie, která pomůže snížit Vaše náklady na elektrickou energii a ohřev teplé vody. Díky fotovoltaice také stoupne hodnota Vaší nemovitosti a navíc Vám stát přispěje až 225.000,- z programu Nová Zelená úsporám. Tato skutečnost dělá z fotovoltaiky jednu z nejlukrativnějších investic v dnešní době. Zařídíme vám fotovoltaickou elektrárnu na klíč.

Solární panely

Navrhneme společně takový projekt, který splní všechny podstatné náležitosti. Našim cílem je, abyste měli nejméně starostí. Proto za Vás vyřídíme dotaci225 000 Kč a veškeré papírování. Následně provedeme kompletní realizaci Vaší fotovoltaické elektrárny na klíč a připojení k distribuci elektrické energie.

Jak funguje fotovoltaická elektrárna

Na střeše objektu se nachází fotovoltaické panely, které vyrábí stejnosměrnou energii. Z panelů je energie vedena pomocí speciální kabeláže přes rozvaděč DC do střídače. Střídač je hlavní mozek celého systému a stará se o přeměnu stejnosměrné energie na střídavou. Ke střídači jsou připojeny baterie a BMS (Battery Management System), který se stará o správné nabíjení, vybíjení a kalibraci baterií. Od střídače je přes rozvaděč AC vedena kabeláž CYKY do hlavního domovního rozvaděče, kde je napojena na stávající elektroinstalaci v domě. Vyrobená energie z FVE je spotřebovávána veškerými spotřebiči na elektrickou energii. Přebytečná energie je ukládána do baterií a využita ve chvíli, kdy je výroba FVE nedostatečná. V případě výpadku distribuční sítě je možné nainstalovat zálohovaný okruh. Vámi určené spotřebiče tedy pojedou, i když bude dodávka z distribuční sítě pozastavena.


Kontaktní formulář

(vyžadováno)
zpracováním osobních údajů (vyžadováno)

IP solární a topné systémy spol. s r.o.
Olomouc, Holická 1173/49a, PSČ: 779 00 | tel.: (+420) 777 783 673

Společnost je vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C44276

design © dabraka.com

Copyright © 2024 EnergySol